HitmanPro.Alert 2

 

HitmanPro.Alert puhul on tegemist tasuta tarkvaraga, mis hoiatab arvutikasutajat, kui brauseri kasutamine on muutunud ebaturvaliseks. Seda kõike tehakse ilma viiruste andmebaasita, seega pole pidev uuendamine/kontrollimine vajalik.

HitmanPro.Alert (edaspidi HPA) töötab vaikselt taustal ning ei sega süsteemi tööd. Kaustajale antakse koheselt teada, kui brauseri kasutamine muutub ohtlikuks. Muul juhul kuvatakse väike roheline hüpikaken, mis annab märku, et brauseri kasutamine on ohutu ning HPA hoiab sellel silma peal.

Toetatud on enamus laialt levinud brausereid:

  • Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Opera, Maxthon, Comodo Dragon, Pale Moon, Tor Browser, Avant Browser, Baidu Spark Browser, SRWare Iron ja Yandex Browser.

Operatsioonisüsteemidest on teotatud:

  • 32-bit ja 64-bit Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2012, Windows Server 2008 ja Windows Server 2003.

Lisaks on HPA ühilduv kõikide viirusetõrjete ja muude turbetarkvaradega.

 

 

PAIGALDAMINE JA KOHANDAMINE TÖÖKS
 

Laadi Hitman Pro alla.

 

Pärast allalaaditud faili avamist küsitakse veel üle, kas soovid HitmanPro.Alert'i paigaldada

 

 

 

 

Pärast edukat paigaldust kuvatakse paremasse ekraani serva ka väike 'flyout'

 

 

 

Nüüd kuvatakse igal brauseri käivitusel roheline 'flyout', et HitmanPro.Alert turvab brauserit

 

 

 

SEADISTAMINE

HPA puhul pole seadistamist vaja. Tegu on programmiga, mis peale paigaldamist haldab ennast ise. Teisisõnu programm uuendab ennast automaatselt ja ei vaja kasutaja sekkumist. Küll aga võib mõnedele kasutajatele olla häiriv eelnimetatud roheline 'flyout', mida kuvatakse iga kord brauseri käivitamisel. Selle käitumist saab muuta seadetes:

 

  • Esimene lubab muuta teate kuvamist, mis ilmub brauseri käivitudes (roheline aken).
  • Teine valik, kõvendamine, muudab arvuti viiruste jaoks virtuaalmasinaks, ennetades seeläbi arvuti nakatumist. Kui süsteem paistab viiruse jaoks virtuaalne/tehislikult tekitatud, lõpetavad mitmed uuemad viirused oma töö ning ei nakata arvutit. Miks? Sellele on tegelikult lihtne seletus: Kuna viirusetõrjete tootjad kasutavad automatiseeritud süsteeme, üritavad viirused sellest mööda hiilida ja end mitte näidata/paljastada.

Kokkuvõtteks võib öelda, et HitmanPro.Alert on nö passiivne kaitsevahend, mis jälgib brauseri kriitilisi funktsioone, andes kasutajale teada, kui neid on muudetud/neid jälgitakse pahavara poolt.

 

 

Jäta oma kommentaarid

Lisa kommentaar külalisena

0
kasutustingimustega.
  • Ühtegi kommentaari ei leitud